Opinie

Z biurem rachunkowym Complex moja spółka współpracuje od 2008 roku. Jak do tej pory o naszej współpracy mogę mówić w samych superlatywach. Na szczególną uwagę zasługuję jednak kilka rzeczy, które są dla mnie kluczowe: - szeroka i kompetentna wiedza, nie zdarzyło się jeszcze tak, by na moje pytanie nie otrzymać szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi - mogę zająć się pracą, a wszelkie sprawy formalne przekazać w odpowiedzialne dłonie - dostępność, która w wielu nagłych sytuacjach jest niezbędna Z całą pewnością polecam korzystanie z usług p. Anny i uśmiechniętych pracownic ;)

Marcin Prys
Mindflow Multimedia Sp. j.

Mindflow Multimedia

Kompetencja,terminowość i rzetelność, czego chcieć więcej. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Ani i jej Zalogi. Całkowicie i bez zbędnych obciążeń można się zająć prowadzeniem własnej firmy wiedząc, że nad sprawami formalnymi czuwa taka Firma. A do tego ta cały czas uśmiechnięta obsługa ... ;) Serdecznie polecam.

Bartosz Wituszyński
DUNCAN FW operator STUDIO FIGURA

Studio Figura

W zawiłym gąszczu przepisów podatkowych-trudno o jednoznaczną interpretację. Dla upewnienia się o słuszności własnych działań potrzebny jest kontakt z osobą, która pomoże w zawiłościach naszego prawa podatkowego. Dzięki kompetencji Pani Ani można merytorycznie koncentrować się na prowadzeniu działalności własnej firmy. Dziękuję za cenne wskazówki! Pozdrawiam!

Elżbieta Wasikowska
Właściciel

EW

Współpracę z Panią Anią zacząłem w Szczecinie, było to chyba 10 lat temu. Pomimo przeprowadzki jej firmy do Gryfina, chciałem aby nadal prowadziła moje sprawy księgowe, co też nam się bardzo dobrze udawało, pomimo sporej odległości. Dzięki kompetencji i skrupulatności Pani Ani, wszystkie dokumenty i rozliczenia zawsze były w nienagannym porządku i pod ścisłą kontrolą. Dawało mi to poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że jeśli zrobiłem coś źle lub o czymś zapomniałem to Pani Ania z pewnością to odkryje i znajdzie sposób aby to naprawić. Bardzo Ci Aniu dziękuję, za to co zrobiłaś przez te lata dla mojej firmy.

Roman Wnuk
Studio Grafikor

Studio Grafikor

Szanowne Panie! Z okazji zbiżającego się Święta Biura - 15- lecia jego działaności, życzymy wielu sukcesów, dobrej, owocnej współpracy z rzeszą klientów oraz dalszego kształtowania, tak pozytywnego wizerunku biura. Bardzo zadowolony ze współpracy z Paniami.

Edward Możdżyński
z Rodziną

EM

Po przeczytaniu przedstawionych opinii pomyślałem, że niewiele mam do dodania. a jednak... Z firmą COMPLEX współpracuję prawie od początku jej działalności i spośród kilku usługodawców w czasie 40 lat mojej pracy zawodowej właśnie ta wyróżniła się rzetelną wiedzą całego zespołu z Panią Anią na czele, a możliwość spokojnego zajęcia się pracą zawodową bez konieczności wikłania się w gąszczu problemów dała mi komfort jakiego wszystkim życzę. Serdecznie pozdrawiam!

Zbigniew Kruczkowski
Poradnia Medycyny Pracy w Gryfinie

Poradnia Medycyny Pracy w Gryfinie

Kilka miesięcy temu zaprzestałem prowadzenia mojej działalności gospodarczej pod firmą DEXIM. Do samego końca funkcjonowania firmy DEXIM współpracowałem z Biurem Rachunkowym COMPLEX. Początki tej współpracy sięgają ponad 15 lat wstecz. Jak ten czas leci! Przez wszystkie te lata miałem wielki komfort polegający na tym, że księgowością mojej firmy oraz sprawami związanymi z kadrami zajmowało się Biuro Rachunkowe COMPLEX. To właśnie Biuro Rachunkowe, a nie inne. Bardzo dziękuję całemu zespołowi Biura, a w szczególności Pani Renacie Chudzik, Pani Annie Wierzbickiej oraz oczywiście Pani Annie Wyrwicz za lata współpracy pełnej zaangażowania i profesjonalizmu. Oczywiście te dwa ostatnie sformułowania dotyczą Biura, a nie mnie. Trzymam mocno kciuki za dalsze lata działania Biura.

Dariusz Leonkiewicz
DEXIM

Dexim

Ślicznie dziękuję za czas spędzony wspólnie, za profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo żałuję, że musiałem odejść z bura, ale zdecydowała o tym "siła wyższa". Jeśli ktoś szuka profesjonalnego biura i spokoju w swojej firmie, to szczerze polecam.

Grzegorz Karpiński
Wood&Play

Wood & Play

Pełen profesjonalizm, zawsze na miejscu, na czas - 100% pomoc.

Artur Smolnik
Centrum Grzania s.c.

Centrum Grzania

Biuro Rachunkowe Complex świadczy usługi na najwyższym poziomie. Cechy, które je wyróżniają, to przede wszystkim profesjonalna realizacja potrzeb Klienta, poparta wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem zawodowym przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, rzetelność, skrupulatność i zgodność z przepisami. Miła i zawsze uśmiechnięta Załoga z Panią Anią na czele dba o to, by każdy klient był w pełni zadowolony. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Adam Pizoń
Tulejada

Tulejada

To była świetna, ponad trzyletnia, całkowicie zdalna współpraca. Bardzo profesjonalny zespół szybko odpowiadał na każde moje pytanie, wszystko zawsze było na czas (a nawet szybciej). Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług biura rachunkowego COMPLEX. :)

Oskar Matysek

Oskar Matysek

Z biurem rachunkowym COMPLEX współpracuję od samego początku czyli od założenia firmy - to już 6 lat! Jestem bardzo zadowolona. W każdej chwili mogę o wszystko zapytać i bardzo szybko otrzymuję pomoc i wsparcie. Wszystkie rozliczenia są w terminie, mogę załatwić każdą sprawę online co jest bardzo wygodne ale co jakiś czas i tak odwiedzam biuro i zawsze panuje tam miła atmosfera. Polecam pod każdym względem.

Magdalena Michońska
Moje Korepetycje

Moje Korepetycje

Od 2012 roku korzystam z usług biura rachunkowego ”Complex”. Zawsze otrzymuję fachową, rzetelną i szybką pomoc, a moje sprawy są załatwiane na bieżąco. Zdecydowanie polecam z całą pewnością korzystanie z usług Pani Ani i całego zespołu.

Paweł Mazur
UTPM

UTPM

Szczerze polecam!
Podatek zagraniczny rozliczony błyskawicznie bez żadnych problemów, pomimo zerowej wiedzy na ten temat z mojej strony.
Dziękuję i polecam!

Radosław Kaliszuk

Radosław Kaliszuk

Zapraszamy do przedstawienia własnej opinii

Biuro Rachunkowe Complex
Anna Wyrwicz

ul. Konopnickiej 16 E, 74-100 Gryfino
NIP 858 100 70 76

Numery telefonów: 502 529 626, 511 491 292, 500 481 130
e-mail: complex@wyrwicz.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach
od 08:00 do 16:00.
W dwie pierwsze soboty każdego miesiąca od 10:00 do 14:00.

W razie potrzeby umawiamy się też w innych terminach.

* pola wymagane

© Copyright 2019 Biuro Rachunkowe Complex - webdesign: kostek.net