html5 templates

Opinie

Z biurem rachunkowym Complex moja spółka współpracuje od 2008 roku. Jak do tej pory o naszej współpracy mogę mówić w samych superlatywach. Na szczególną uwagę zasługuję jednak kilka rzeczy, które są dla mnie kluczowe: - szeroka i kompetentna wiedza, nie zdarzyło się jeszcze tak, by na moje pytanie nie otrzymać szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi - mogę zająć się pracą, a wszelkie sprawy formalne przekazać w odpowiedzialne dłonie - dostępność, która w wielu nagłych sytuacjach jest niezbędna Z całą pewnością polecam korzystanie z usług p. Anny i uśmiechniętych pracownic ;)

Marcin Prys
Mindflow Multimedia Sp. j.

Kompetencja,terminowość i rzetelność, czego chcieć więcej. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Ani i jej Zalogi. Całkowicie i bez zbędnych obciążeń można się zająć prowadzeniem własnej firmy wiedząc, że nad sprawami formalnymi czuwa taka Firma. A do tego ta cały czas uśmiechnięta obsługa ... ;) Serdecznie polecam.

Bartosz Wituszyński
DUNCAN FW operator STUDIO FIGURA

W zawiłym gąszczu przepisów podatkowych-trudno o jednoznaczną interpretację. Dla upewnienia się o słuszności własnych działań potrzebny jest kontakt z osobą, która pomoże w zawiłościach naszego prawa podatkowego. Dzięki kompetencji Pani Ani można merytorycznie koncentrować się na prowadzeniu działalności własnej firmy. Dziękuję za cenne wskazówki! Pozdrawiam!

Elżbieta Wasikowska
Właściciel

Współpracę z Panią Anią zacząłem w Szczecinie, było to chyba 10 lat temu. Pomimo przeprowadzki jej firmy do Gryfina, chciałem aby nadal prowadziła moje sprawy księgowe, co też nam się bardzo dobrze udawało, pomimo sporej odległości. Dzięki kompetencji i skrupulatności Pani Ani, wszystkie dokumenty i rozliczenia zawsze były w nienagannym porządku i pod ścisłą kontrolą. Dawało mi to poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że jeśli zrobiłem coś źle lub o czymś zapomniałem to Pani Ania z pewnością to odkryje i znajdzie sposób aby to naprawić. Bardzo Ci Aniu dziękuję, za to co zrobiłaś przez te lata dla mojej firmy.

Roman Wnuk
Studio Grafikor

Szanowne Panie! Z okazji zbiżającego się Święta Biura - 15- lecia jego działaności, życzymy wielu sukcesów, dobrej, owocnej współpracy z rzeszą klientów oraz dalszego kształtowania, tak pozytywnego wizerunku biura. Bardzo zadowolony ze współpracy z Paniami.

Edward Możdżyński
z Rodziną

Po przeczytaniu przedstawionych opinii pomyślałem, że niewiele mam do dodania. a jednak... Z firmą COMPLEX współpracuję prawie od początku jej działalności i spośród kilku usługodawców w czasie 40 lat mojej pracy zawodowej właśnie ta wyróżniła się rzetelną wiedzą całego zespołu z Panią Anią na czele, a możliwość spokojnego zajęcia się pracą zawodową bez konieczności wikłania się w gąszczu problemów dała mi komfort jakiego wszystkim życzę. Serdecznie pozdrawiam!

Zbigniew Kruczkowski
Poradnia Medycyny Pracy w Gryfinie

Kilka miesięcy temu zaprzestałem prowadzenia mojej działalności gospodarczej pod firmą DEXIM. Do samego końca funkcjonowania firmy DEXIM współpracowałem z Biurem Rachunkowym COMPLEX. Początki tej współpracy sięgają ponad 15 lat wstecz. Jak ten czas leci! Przez wszystkie te lata miałem wielki komfort polegający na tym, że księgowością mojej firmy oraz sprawami związanymi z kadrami zajmowało się Biuro Rachunkowe COMPLEX. To właśnie Biuro Rachunkowe, a nie inne. Bardzo dziękuję całemu zespołowi Biura, a w szczególności Pani Renacie Chudzik, Pani Annie Wierzbickiej oraz oczywiście Pani Annie Wyrwicz za lata współpracy pełnej zaangażowania i profesjonalizmu. Oczywiście te dwa ostatnie sformułowania dotyczą Biura, a nie mnie. Trzymam mocno kciuki za dalsze lata działania Biura.

Dariusz Leonkiewicz
DEXIM

Zapraszamy do przedstawienia własnej opinii

Biuro Rachunkowe Complex
Anna Wyrwicz

ul. Konopnickiej 16 E, 74-100 Gryfino

Numery telefonu: 502 529 626, 511 491 292, 500 481 130
e-mail: complex@wyrwicz.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
W razie potrzeby umawiamy się też w innych terminach.

* pola wymagane

© Copyright 2019 Biuro Rachunkowe Complex - webdesign: kostek.net